top of page
Black Bualh Sign Koleksiyonu.jpg

Hakkımızda

Bualh, özel porselen koleksiyonları tasarlayan ve sınırlı sayıda porselen ürünleri sunan bir Bualh Uluslararası Ticaret A.Ş. markasıdır.

 

Porselen sektöründe benzersiz koleksiyonlar oluşturmak adına Busel Yeğin ve Hikmet Yeğin tarafından kurulmuş olup, uzun tasarım çalışmaları sonucunda çok özel sofra koleksiyonları üretmiştir.

 

Bualh olarak bu özel koleksiyon ürünlerinin artık müşterilerimizin sofralarında olmasının gururunu yaşamaktayız.

 


İlham ve Tasarım;

 

Tasarımlardaki ilhamımız ihtişam, gizem ve saygınlık gibi değerlerden gelmektedir. Bu değerleri tasarıma yansıtmak için geçmiş dönemleri yansıtan çizimlerden bugünün modern yaşamını simgeleyen detaylara kadar bir çok nüans üzerinde çalışıyoruz.

 

Tasarımlarımıza başlarken ikon olabilecek nitelikte çizimler yapıyoruz. Bu çizimler nihai tasarıma ulaşıncaya kadar üzerinde ayları bulan sürelerde çalışmalarda bulunuyoruz.  Bu çalışmaların sonucunda tasarımlarımız her sofra sunum stiline uygun olabilmesini hedefliyoruz ve bu düşünce çerçevesinde her sofra sunum stiline yakışan çok çeşit koleksiyonlar ürettik.

 


Materyal ve İşçilik;

 

Porselen materyal olarak sofralarda kullanılan en değerli ürünler arasında yer almaktadır. Şıklığı, zarifliği, uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı açısından sofraların ilk tercihini oluşturmaktadır.

 

Bualh olarak bizde tasarımlarımızın zarafetini ve değerini en iyi yansıtan ürün olarak porseleni tercih ettik.

 

Porselen koleksiyonlarımız üst düzey porselen hamurlarından özel olarak üretilmiştir ve tasarımlarımız usta eller tarafından el işçiliği ile porselenlerimiz üzerine işlenmiştir.

bottom of page